Matchballen


16 Maart 2019: Mv. Katrien Partyka - Burgemeester Stad Tienen
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen

tel 016 80 57 01
burgemeester@tienen.be

 


02 Maart 2019: dhr. Gijsbrecht Huts
Tweede Schepen
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 60
gijsbrecht.huts@tienen.be


16 feb 2019: dhr. Bram Delvaux
Eerste Schepen Stad Tienen
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 59
bram.delvaux@tienen.be

 

02/02/2019 Dhr. Steven Vranckx
Stonehouse BVBA
Braamstraat 31
3471 Kortenaken
Info: info@stonehouse.be
http://www.stonehouse.be 

 

19/01/2019: Dhr. Paul Moens
http://www.paulmoens.be/


05/01/2019: AFFILIPS
Biezenstraat 26-31
3300  -  Tienen
Tel: +32-16-811611
Fax: +32-16-801629
Info: 
info@affilips.com
http://www.affilips.com/

 


15/12/20: "VOLVO RUTTEN" - Diest

Dhr. Mario Bonnast
Leuvensesteenweg 112 - 3290 Diest
Website: https://partner.volvocars.be/nl/rutten-diest
Info.rutten@garagerutten.be
Tel: 013 31 15 54 - 013 33 78 51

 


01 December 2018
Dhr. Marc Ylen, Gemeenteraadslid Sp.a
marc.ylen@tienen.be


17 november 2018
Dhr. Bert Dormaels
2B|Safe bvba - Tiensesteenweg 129A bus 1
3380 Glabbeek
Tel. 016/810174 - fax: 016/823693
www.2bsafe.be
inf@2bsafe.be



29 september 2018. Dhr. Patrick Grootjans, Gemeenteraadslid
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
patrick.grootjans@tienen.be



Dhr. Wim Bergé, Schepen van Sport
P/a Grote Markt 27 - 3300 Tienen
tel 016 80 57 09 - fax 016 82 30 71
wim.berge@tienen.be