Organisatie

Onze organisatie

Basketbalclub Tienen heeft de jurische vorm van een vzw, met een Algemene vergadering en een Raad van Bestuur.

Ga naar:

Dagelijks bestuur:
Staat in voor de administratieve organisatie van de club en voor de seniorsploegen.

Titel Naam Foto
Voorzitter

Eddy Backeljauw
0495/28.46.27

Eddy.Backeljauw@baskettienen.be

Ondervoorzitter

Willy Huts
0494/71.94.90

Willy.Huts@baskettienen.be

Penningmeester

Henk Uyttenhove
0496/57.13.83

henk.uyttenhove@kawanda.be

 

 
Secretaris

Jo Simons
0478/27.27.22

Jo.Simons@baskettienen.be

 

Sponsoringcoördinator

Stephan De Vroede

Stephan.De.Vroede@baskettienen.be

Jeugdbestuur:
Verantwoordelijk voor de jeugdorganisatie.

Titel Naam Foto
Voorzitter

Koen Gijsenberg

koen.gijsenberg@basketunited.be

 

Leden

Marc Ausloos (coach)
Ken Bollen (U8 Tienen)
Ingrid Wijhe (U8 Boutersem)
Jo Van Effen (U10 Tienen)
Nico Motton (U10 Tienen)
Kris Wuyts (U10 Boutersem)
Koen Gijsenberg (U12 Tienen)
Olivier Berode (U14 Tienen)
Inge Goossens (U16 Tienen)
Henk Uyttenhove (U18)

 

De sportieve Commisie:
De Sportieve Commissie, onder leiding van de jeugdcoördinator, zorgt voor de sporttechnische vorming en organisatie van de jeugdopleiding. De jeugdcoördinator is lid van het Dagelijks Bestuur.

Titel Naam Foto
Jeugdcoördinator

Bart Tabruyn

Bart.Tabruyn@baskettienen.be

0477/61 57 33

Headcoach

Ronny Faes